על מה הבלוג הזה?

במילה אחת: דבלין.

כבר 10 שנים שאני מבקרת בה, חיה בה, מטיילת בה, לומדת בה וחווה אותה (ואת אירלנד בכלל). דבלין היא עיר מרתקת ומרגשת, שלא מפסיקה להתחדש. תאטרון, אוכל, פאבים, מוזיאונים, טבע, הסטוריה ושופינג – בדבלין יש הכל. כשהגענו לכאן שוב בספטמבר 2014 החלטתי לפתוח את הבלוג הזה, כדי שיהיה לי איפה להלל את דבלין.

paddys

"דבלינאים" – כי ככה היינו רוצים לראות את עצמנו, K ואנוכי – הוא בלוג שנותן בעיקר המלצות, עם כמה תובנות אודות החיים באירלנד. לפעמים זו גם סתם הזדמנות להשוויץ בצילומים המרהיבים של K. רק תבחרו מהתפריט למעלה אם בא לכם לאכול ולשתותלטייל, לקנות או לבלות. מפעם פעם מתפלק גם איזה הרהור – על שפה באירלנד, או על החיים בדבלין בכלל.

1378461_10151815797783533_1348284008_n

הערה לגבי התמונות:

ברוב המקרים בביקורות השונות התמונות נלקחות הישר מדף הפייסבוק או אתר האינטרנט של אותו מקום, וכל הקרדיטים מגיעים לבית העסק עליו נכתב הפוסט. אין לי סבלנות לצלם, ומעצבן אותי להיות אחת שמיד שולפת את הסמארטפון כשהאוכל מגיע. ובכלל, אם מקום משקיע בצילום, למה לא להשתמש?IMG_8788

ומילה אחרונה:

הדברים הנאמרים מעל דפי הבלוג הזה הם דעותי הפרטיות בלבד (ובמקרים מסויימים, של אורחי הבלוג), והם אינם מושפעים מאף גורם חיצוני על-ידי תשלום או טובות הנאה אחרות. אם מישהו מבין קוראי הבלוג חולק עליי או רואה את הדברים אחרת הוא/היא מוזמנ/ת להגיב/ה, או לכתוב לי ישירות.

קריאה נעימה!

מודעות פרסומת